Güzellik Tabancası ile Cildini Yenile
18 Şub, 2019 16:21 tarihinde eklendi

Güzellik Tabancası ile Cildini Yenile

Güzellik Tabancası ile Cildini Yenile

İğneli mezoterapiyi duymayan kaldı mı bilemiyoruz ama şimdilerde iğnesiz mezoterapi yöntemi ile cildinizi acısız şekilde yenileyebilirsiniz. Cilt lekeleri, matlıklar, ince çizgilerden kurtulmak bu yöntemle mümkün. Güzellik tabancası ile (iğnesiz mezoterapi) cildini yenile yazımızı okuyunca nelere iyi geldiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi kimi insanlar iğne fobisi olduğu için basit bir ağrı kesici iğnesi bile yaptıramıyor. Düşünün henüz güzellik uğruna yaptırılan mezoterapi iğnelerinden söz bile etmiyoruz. Daha önceleri cilt gençleştirme ve kolajen dokunun yenilenmesi üzerine yaptırılan iğneli mezoterapi uygulamalarında elbette ki hafif bir ağrı ve acı hissi ile beraber uygulamanın ardından ciltte geçici kızarıklıklar oluşabiliyordu. Ama şimdilerde güzellik tabancası adı altında uygulanan bu uygulama ile ne ağrı, ne de acı hissi yaşanmıyor bile.

Bu yöntemde basınç uygulamaları ile cilt altı güçlendirilerek canlandırılıyor. İğneli mezoterapiden daha kısa süren uygulamada ağrı yok, acı yok… Kısacası güzellik tabancası ile cilt altına yapılan basınç uygulamaları, cildin alt katmanlarındaki genç ve yeni kolajen dokuyu uyarıyor. Yüz, boyun bölgesi, dekolte bölgesi, göğüs bölgelerinde başarı ile uygulanan güzellik tabancası – iğnesiz mezoterapi yöntemi ile cilt matlıkları, cilt sarkmaları, deri gevşemeleri, yeni ve eski kırışıklar tedavi edilebiliyor. İğneden korkan hastalar için mucizevi bir tedavi yöntemi olarak gösterilen güzellik tabancası mezoterapi yöntemi ile ışıl ışıl yenilenmiş ve gençleşmiş bir cilde kavuşabiliyorsunuz.

Bu işlem sayesinde cilt tonlamaları, cilt gençleştirmesi, eksilen nem kaybı giderilmesi, kırışıklıkları yok etme, leke tedavisi, gençleştirme gibi birçok tedavi yapılabiliyor. Önce cildinde sorun yaşayan kişilerin şikayetleri dinleniyor ve cilt incelenerek gözenek temizliği uygulanıyor. Sonrasında güzellik tabancası ile basınç teknolojisinin atışlarına başlanıyor.

Özel Günler Ve Toplantılar İçin Hızlı Cilt Yenilenmesi

Kadınlara ve erkeklere cinsiyet ayırt edilmeksizin uygulanabilen iğnesiz mezoterapi uygulamaları; düğün, nişan, kutlamalar, özel etkinliklerin arifesinde çok tercih edilen bir uygulama. Kolay, acısız – ağrısız oluşu ve iz bırakmaması da tercih edilme sebeplerinden. Cildi toksinlerden arındırarak yapılandıran bu etkinlik cilt altını eksilen nemine kavuşturuyor ve ışıltılı – pürüzsüz bir hale getiriyor. Periyodik seanslarla tekrarlandığında ise kalıcılığı ve etkileri artıyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *